
Комплект садових меблів чотиримісний Bonro B-6210-4 коричнево-сірий / Садовий стіл, крісла 2 шт і диван набір для саду вуличний
6 324 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400971
Набір садових меблів Bonro B-6210
Пошуки влучних варіантів більше не варті затраченого часу, адже Bonro підготували відмінний набір садових меблів на 4 особи B-6210. До комплекту входить журнальний столик, два крісла та маленький диван, все чорного кольору. Вони дозволять проводити гарні посиденьки з близькими, грати в настільні ігри з друзями чи просто насолоджуватись приємним родинним затишком. Даний набір розрахований для використання назовні, це може бути тераса, власний сад, відкрита територія біля будинку, проте такі комплекти часто обирають власники літніх кафе, кав’ярень, розташовують їх в лаунж-зонах та на рецепції для клієнтів.

- Покриття з ПЕ ротанга стійке до сонця, дощу та морозів
- Міцний сталевий каркас із порошковим покриттям
- Легке очищення від пилу, бруду та плям
- Стільниця із загартованого скла
- Подушки в комплекті для комфортного відпочинку
- Підходить для використання на вулиці та в приміщенні
В першу чергу увагу привертає матеріал меблів. Верхній шар покриття виготовлено з ПЕ ротанга, що має всі позитивні риси каучуку та поліестеру. Завдяки цьому вироби без втрати естетичного вигляду можуть залишатися просто неба. Нагрівання від сонячного проміння не призводить до розтягування матеріалу, морози та дощі не псують структуру волокон. Пил, бруд та плями від напоїв швидко видаляються звичайною мильною губкою. Під цим матеріалом приховується міцний каркас зі сталі, стійкий до корозії.
Поверхня столу виконана із загартованого скла, що додає виробу сучасного вигляду. Подушки, які входять до комплекту, забезпечують комфорт під час відпочинку. Рекомендується не залишати їх під дощем та зберігати у сухому місці.
Диван:
- Матеріал: сталь + ротанг
- Ширина: 105 см
- Висота: 80 см
- Глибина: 58 см
- Висота сидіння: 41 см
- Кількість місць: 2
Крісло:
- Матеріал: сталь + ротанг
- Ширина: 57 см
- Висота: 80 см
- Глибина: 58 см
- Висота сидіння: 41 см
- Кількість місць: 1
Стіл:
- Стільниця: загартоване скло (5 мм)
- Каркас: сталь
- Розмір: 71×45×39 см
Подушки:
- Матеріал: поліестер
- Щільність: 180 г
- Прання: 30–40°C
Додатково:
- Максимальне навантаження: до 680 кг
- Зберігання: у закритому приміщенні взимку
- Призначення: для зовнішнього використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Матеріал | Ротанг |
| Стан | Новий |
| В комплект входить | Стіл, Крісло, Диван |
| Колір оббивки | Чорний |
| Матеріал стільниці | Загартоване скло |
| Ширина | 105 см |
| Глибина | 58 см |
| Висота з урахуванням спинки | 80 см |
| Довжина | 105 см |
| Висота | 80 см |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Кількість персон | 4 |
| Ширина стільця | 57 см |
| Глибина стільця | 58 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 80 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Глибина дивану | 58 см |
| Ширина столу | 45 см |
| Висота столу | 39 см |
| Довжина столу | 71 см |
- Ціна: 6 324 ₴








