
Шезлонг крісло садовий розкладний туристичний з подушкою Bonro B-02 коричневий / Лежак для дачі, саду та басейну
1 784 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400935
Шезлонг крісло Bonro B-02
Простий пластик та плоска форма вже поступово втрачають актуальність, час переходити на інший рівень комфорту для відпочинку і цьому посприяє шезлонг крісло садове, туристичне Bonro. Приймати сонячні ванни на території власної садиби, в саду чи на балконі буде приємніше, а бази відпочинку, дозвілля біля басейну чи на пляжі створюють неперевершену розкіш завдяки моделі B-02.

- Міцний сталевий каркас із захистом від корозії.
- Кілька положень регулювання для максимального комфорту.
- Зручна подушка з дихаючих матеріалів.
- Анатомічні підлокітники для підтримки рук.
- Швидке складання та компактне транспортування.
Даний шезлонг отримав сталевий каркас і впевнену міцність, щоб навіть кремезні чоловіки могли повністю розслабитись і не хвилюватись за стан виробу. Солоній воді моря чи океану не вдасться негативно вплинути на металеві елементи, адже їх вкрито фарбою порошковим методом, що не облущується з часом, стійка до високих температур та чинить супротив корозії.
Купити шезлонг туристичний садовий варто за його можливість налаштування та продуманість конструкції в найважливіших місцях. Виріб має декілька положень — від напівсидячого до фактично лежачого. Це дозволяє і милуватися природою, і повністю розслабитися або навіть задрімати.
Максимальний ефект досягається завдяки приємній подушці. Вона виготовлена з матеріалів, що дихають, добре контактує з вологою та забезпечує комфорт під час використання.
Технічні характеристики:
- Матеріал каркаса: сталева труба
- Матеріал тканини: Oxford
- Товщина труби: 1,1 мм
- Щільність тканини: 1200D
- Діаметр труби: 40×20 мм
- Товщина матраса: 5 см
- Регулювання: до положення сидячи
Розміри крісла:
- Спинка: 75×52 см
- Сидіння: 52×43 см
- Висота від землі: 97 см
- Загальна довжина: 178 см
Розміри у складеному вигляді:
- Висота: 67 см
- Ширина: 14,5 см
- Підголівник: 34×12,5 см
Подушка:
- Матеріал: Oxford
- Щільність піни: 24
- Внутрішній матеріал: губка
Додатково:
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Вага: 7 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 75 см |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 97 см |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 1 784 ₴






