
Підвісне крісло-качалка садове вуличне Bonro 329 XL коричнево-сіре / Кокон для вулиці і дому з подушкою
4 738 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400922
Підвісне крісло-кокон Bonro 329 XL коричнево-сіре
Відчуття максимального розслаблення та комфорту забезпечить крісло-гойдалка кокон Bonro 329 XL, що чудово розміститься у квартирі, в будинку, на подвір'ї та власному ґанку, в кав'ярні, у лаунж зоні тощо. Купити крісло-кокон варто в першу чергу тому, що стильний та розкішний кокон спрямований забезпечити необхідний рівень зручності та затишку. Крісло кокон у коричнево-сірому кольорі лаконічно вписується в більшість інтер'єрів та екстер'єрів.

- Ергономічна форма підтримує тіло та забезпечує правильну позицію під час відпочинку.
- Створює власний комфортний простір для релаксації.
- Допомагає зменшити рівень стресу та напруги.
- Можливість легкого та плавного погойдування.
- Міцний металевий каркас забезпечує стійкість і безпеку.
- Підходить для використання в приміщенні та на відкритому повітрі.
Дане крісло бездоганно виконує декілька функцій: правильна позиція тіла — крісло не просто підтримує таз, спину, шию та голову, правильно підібрана форма конструкції наче огортає людину і розміщує її у позиції "ембріона", що є найбільш зручною і природною для відпочинку. Власний простір — конструкція крісла має зручну форму та оснащена м'якими подушками, все це дозволяє створити власну зону комфорту і легко розслабитись. Все настільки продумано, що навіть схильні до клаустрофобії люди без перешкод насолоджуються відпочинком, перебуваючи в кріслі. Зменшення стресу — перебуваючи в даному кріслі, зменшується рівень хвилювання та занепокоєння, приходить хвиля спокою та рівноваги. Крісло-гойдалка — можливість помірного погойдування.
В основі конструкції металевий каркас з надійною основою та міцною підвісною частиною, що дозволяє впевнено розміщувати крісло кокон на підлозі й використовувати його малюкам, дорослим, літнім людям та навіть кремезним чоловікам. При необхідності підвісний кокон швидко регулюється по висоті, а враховуючи розмір знайти місце розташування просто.
Загальні характеристики:
- Тип крісла: крісло-кокон
- Кількість місць: одномісне
- Розміри кокона: 1150 × 740 × 1230 мм
- Висота стійки: 1950 мм
- Діаметр основи: 1050 мм
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Матеріал кокона: штучний ротанг
- Матеріал опори: метал
- М'яка частина: подушки
- Матеріал подушок: габардин / синтепух
- Гарантія: 12 місяців
- Крісло виготовляється зі штучного ротанга.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Тип гойдалки | Крісло підвісне |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | Штучний ротанг |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Кількість місць | 1 |
| Оснащення | Подушки |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1150 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Висота | 1950 мм |
- Ціна: 4 738 ₴





