
Стіл розкладний туристичний для пікніка, фуршетів і відпочинку на природі Bonro BS 122 см білий
1 718 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400644
Стіл розкладний Bonro BS 122
Розкладний стіл Bonro BS 122 — це практичне рішення для пікніка, сімейного відпочинку, презентацій, офіційних заходів, мобільного пункту реєстрації або організації робочого місця на виїзді. Завдяки компактній складній конструкції, міцному каркасу та зручній ручці для транспортування стіл легко брати із собою та швидко встановлювати в потрібному місці.

- Підходить для пікніка, відпочинку, офісних, торгових і виїзних заходів.
- Складається за принципом книги та займає мінімум місця при зберіганні.
- Стільниця з HDPE стійка до вологи, опадів і перепадів температур.
- Міцний сталевий каркас забезпечує надійну підтримку.
- Ніжки складаються всередину конструкції та не губляться під час транспортування.
- Зручна ручка збоку для перенесення.
- Поперечні балки підсилюють каркас ніжок.
- Надійні фіксатори допомагають швидко встановити стіл у робоче положення.
- Додаткові блокатори перешкоджають самостійному складанню чи перекиданню столу.
- Не вибагливий у догляді та зручний для регулярного використання.
Розкладний стіл-трансформер виконаний із металу в поєднанні з пластиковою панеллю HDPE, що робить його надійним помічником у різних ситуаціях. Стіл складається за принципом книги, ніжки загортаються всередину, крила фіксуються, а збоку розташована ручка для транспортування.
Міцний каркас ніжок оснащений поперечними балками для підсилення. Зручні защіпки та надійні фіксатори дозволяють встановити виріб у робочому положенні за хвилину навіть одній людині.
Конструкція збалансована та забезпечує стійке розміщення на рівній підлозі приміщення, м’якому або кам’янистому ґрунті. Додаткові блокатори в системі перешкоджають самостійному складанню чи перекиданню столу.
Стіл підходить для використання на пікніку, бенкеті на свіжому повітрі, в офісі, магазині, салоні, комерційному приміщенні або для індивідуального й масового використання. Після експлуатації його зручно зберігати на складі, в гаражі, підсобці, комірчині, підвалі, господарському приміщенні або навіть у кабінеті.
- Матеріал стільниці: HDPE, поліетилен
- Матеріал ніжок: сталь
- Матеріал рами: сталь
- Діаметр труби: 25/1,0 мм
- Висота: 74 см
- Довжина: 122 см
- Ширина: 60 см
- Товщина: 3,5 см
- Відстань між ніжками: 98,5 см
- Вага столу: 7,8 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
Додатково:
- Замок, що запобігає розкладанню столу: так
- Кількість місць за столом: 2–4 особи
- Розміри столу у складеному вигляді: 62,5 × 60 × 7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Матеріал стільниці | Поліетилен |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 7.8 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 625 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 600 мм |
| Висота в складеному вигляді | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 718 ₴













