
Шезлонг лежак розкладний з сонцезахисним козирком садовий туристичний Bonro SP-167A зелений комплект 2 шт
3 267 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400607
Садовий шезлонг розкладний Bonro SP-167A комплект 2 шт
Розкладний шезлонг Bonro SP-167A відмінно підходить для відпочинку в саду, на задньому дворі та на пляжі. Конструкція шезлонга міцна та надійна. Він витримує навантаження до 120 кг, а сидіння досить довге, щоб шезлонг був зручний навіть для високих людей.
Каркас шезлонга виконаний з металу з чорним епоксидним покриттям, що добре захищає його від іржі та подряпин.

Шезлонг ідеально підходить для використання на відкритому повітрі у весняно-літній сезон. Сидіння виготовлено з текстилю, який надзвичайно стійкий до води, погодних умов і бруду.
- Комплект складається з 2 розкладних шезлонгів.
- Підходить для саду, заднього двору, пляжу, пікніка та відпочинку на природі.
- Міцний металевий каркас із чорним епоксидним покриттям.
- Сидіння з текстилю, стійкого до води, погодних умов і бруду.
- Можна використовувати як садове крісло або розкладати в положення лежачи.
- Фіксація положення лежачи та сидячи за допомогою фіксаторів.
- М’який регульований підголівник для комфортного відпочинку.
- Підставка з місцем для напоїв у кожного шезлонга.
- Металева арматура під сидінням збільшує довговічність виробу.
Шезлонг можна використовувати як зручне садове крісло, але його також можна розкласти в положення лежачи. Вам не потрібно вставати з шезлонга, щоб змінити положення, достатньо просто зігнути ноги й відкинутися назад. Шезлонг можна зафіксувати в положенні лежачи та сидячи за допомогою фіксаторів з обох сторін під підлокітниками.
Складаний шезлонг легко зберігати, і ви можете взяти його з собою у відпустку, на пікнік або на пляж.
Дуже зручний і практичний у використанні. Комфортне сидіння забезпечує м’який підголівник, висоту якого можна регулювати відповідно до індивідуальних потреб.
Лежачи на нашому шезлонгу, ви відчуєте, що лежите в повітрі. Сидіння надзвичайно зручне і завдяки еластичній гумі, що його утримує, ідеально адаптується до форми тіла.
У кожного шезлонга є підставка з місцем для напоїв. Підставка призначена для установки на раму і, безумовно, зробить відпочинок на шезлонгу більш комфортним.
Піднос для напоїв:
Підставка призначена для установки на раму і, безумовно, зробить відпочинок на шезлонгу більш комфортним.
Посилення під сидінням:
Шезлонг має металеву арматуру під сидінням. Посилення під сидінням збільшує довговічність виробу, що позначається на тривалішому використанні.
М’який підголівник:
Комфортне сидіння забезпечує м’який підголівник, висоту якого можна регулювати відповідно до індивідуальних потреб.
Габаритні розміри:
- Розміри в складеному вигляді, В / Д / Ш: 94 × 66 × 16 см
- Довжина: 93–160 см
- Ширина: 66 см
- Загальна висота: 114 см
- Висота сидіння: 43 см
- Розміри підголівника: 18 × 37 × 5 см
- Допустима вага користувача: 150 кг
- Розміри піддона: довжина 31 см
- Ширина піддона: 17 см
- Отвір для чашки: діаметр 7,6 см
- Розміри підлокітника: 57 × 6 см
- Допустима вага користувача: 120 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Матеріал виготовлення | Метал, Текстилен |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Висота сидіння | 43 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 114 см |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Текстилен |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 66 см |
| Висота | 114 см |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Знімний козирок від сонця | Так |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
| Столик | Так |
- Ціна: 3 267 ₴









