
Шезлонг крісло садове туристичне Bonro BG-006 чорне + кишеня / Лежак на балкон, терасу, для басейну розкладний
1 874 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400580
Шезлонг крісло садове туристичне Bonro BG-006
Зустрічайте шезлонг крісло садове, туристичне Bonro BG-006, створене для максимального комфорту та насолоди під час відпочинку. Незалежно від того, чи це ваш власний сад, балкон, територія біля басейну, або ж база відпочинку на березі моря, цей шезлонг забезпечить вам неперевершений комфорт та задоволення.

- Міцний сталевий каркас забезпечує надійність і стійкість.
- Порошкове покриття захищає металеві елементи від корозії.
- Кілька положень регулювання для комфортного відпочинку.
- Продумана конструкція підтримує тіло у природному положенні.
- Зручна подушка та анатомічні підлокітники додають комфорту.
- Підходить для саду, балкона, пляжу, басейну та баз відпочинку.
Даний шезлонг отримав сталевий каркас і впевнену міцність, щоб навіть кремезні чоловіки могли повністю розслабитись і не хвилюватись за стан виробу. Солоній воді моря чи океану не вдасться негативно вплинути на металеві елементи, адже їх вкрито фарбою порошковим методом, що не облущується з часом, стійка до високих температур та чинить супротив корозії.
Купити шезлонг туристичний садовий варто за його можливість налаштування та продуманість конструкції в найважливіших місцях. Виріб має декілька положень, від напівсидячого до фактично лежачого. Це дозволить і милуватися природою та довколишнім середовищем, і забутися на годинку, відкинувшись повністю назад, та навіть поринути у сон. Кожна з ділянок, а це відділ для ніг, для торса та голови, продумані таким чином, щоб тіло користувачів знаходилось в природному, комфортному положенні й відчувало підтримку в ключових точках.
Максимальний ефект досягається завдяки приємній подушці. Її виготовлено з матеріалів, що дихають, структура волокон передбачає контакт із залишками води на тілі, а схема шиття наділена декількома родзинками. Доповнюється ця композиція релаксу анатомічними, зі спеціальними накладками підлокітниками. У моделі Bonro BG-006 продумано абсолютно все, щоб досягнути бажаного ефекту.
Технічні характеристики:
- Матеріал каркаса: сталева труба
- Матеріал тканини: текстилен
- Товщина труби: 1 мм
- Щільність матеріалу: 550 г
- Діаметр труби: 40×20 мм
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Вага шезлонга без коробки: 7,2 кг
Розміри крісла:
- Спинка, висота × ширина: 75×52 см
- Сидіння, довжина × ширина: 51×47 см
- Висота від землі: 111 см
- Загальна довжина шезлонга в розкладеному вигляді: 173 см
- Довжина сітки шезлонга: 154 см
Розміри у складеному вигляді:
- Висота: 90 см
- Ширина: 62 см
- Розмір підголівника: 35×16 см
- Розміри кишені (Ш×В): 31,5 × 32 см

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Матеріал виготовлення | Сталь, Текстилен |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 75 см |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Текстилен |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 52 см |
| Висота | 111 см |
| Вага | 7.2 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Матрац | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Подушка-підголівник | Так |
| Столик | Ні |
- Ціна: 1 874 ₴











