
Гамак двомісний підвісний для саду тканинний 270х150 Bonro B-091 червоний + чохол / Зручний гамак для двох, 120 кг.
479 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400536
+380 (67) 673-49-91
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гамак двомісний підвісний Bonro B-091 червоний
Якщо Ви полюбляєте насолоджуватись природою, спостерігати за пташками й хмарками, дихати свіжим повітрям і перебувати у зручній, максимально розслабленій позі, варто купити гамак двомісний підвісний Bonro B-091. Це чудовий варіант для комфортного відпочинку на природі, у саду, на терасі або навіть на балконі.
Встановлення гамака займає лише декілька хвилин. Достатньо знайти дві міцні опори, між якими його можна закріпити. Це можуть бути дерева, стійки на терасі чи інші надійні конструкції. Якщо ж таких опор немає, у каталозі Bonro можна знайти спеціальні підставки для встановлення гамака навіть у приміщенні.
Основні переваги:
- двомісна конструкція для комфортного відпочинку;
- міцне плетене полотно;
- стійкість до вологи та ультрафіолету;
- приємна на дотик тканина з бавовни;
- міцна дерев’яна планка з фанери;
- можна прати вручну або у пральній машині;
- яскравий червоний колір;
- у комплекті чохол для транспортування.
Технічні характеристики:
- Бренд: Bonro
- Модель: B-091
- Тип: підвісний двомісний гамак
- Матеріал тканини: 55% бавовна, 45% поліестер
- Щільність тканини: 260 г/м²
- Каркасна планка: міцна фанера
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Колір: червоний
Розміри:
- Довжина гамака: 270 см
- Ширина гамака: 150 см
- Довжина рами: 40 см
- Довжина підвісу: 180 см
- Вага гамака (без коробки): 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Тип гамака | Двомісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Довжина ложа | 2700 мм |
| Ширина ложа | 1500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2700 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 15 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴










