
Шезлонг лежак розкладний з сонцезахисним козирком Bonro SP-167A сірий туристичний для дому і відпочинку на природі
1 670 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 70000037
Садовий шезлонг розкладний Bonro SP-167A
Розкладний шезлонг відмінно підходить для відпочинку в саду, на задньому дворі та на пляжі. Конструкція шезлонга міцна та надійна. Він витримує навантаження до 120 кг, а сидіння досить довге, щоб шезлонг був зручний навіть для високих людей.
Каркас шезлонга виконаний з металу з чорним епоксидним покриттям, що добре захищає його від іржі та подряпин. Шезлонг ідеально підходить для використання на відкритому повітрі у весняно-літній сезон. Сидіння виготовлено з текстилю, який надзвичайно стійкий до води, погодних умов і бруду.

Шезлонг можна використовувати як зручне садове крісло, але його також можна розкласти в положення лежачи. Вам не потрібно вставати з шезлонга, щоб змінити положення, достатньо просто зігнути ноги й відкинутися назад.
Шезлонг можна зафіксувати в положенні лежачи та сидячи за допомогою фіксаторів з обох сторін під підлокітниками. Складаний шезлонг легко зберігати, і ви можете взяти його з собою у відпустку, на пікнік або на пляж.
- Підходить для саду, заднього двору, пляжу, пікніка та відпочинку на природі.
- Міцний металевий каркас із чорним епоксидним покриттям.
- Сидіння з текстилю, стійкого до води, погодних умов і бруду.
- Можна використовувати як садове крісло або розкладати в положення лежачи.
- Фіксація положення лежачи та сидячи за допомогою фіксаторів.
- М’який регульований підголівник для комфортного відпочинку.
- Підставка з місцем для напоїв у комплекті.
- Складана конструкція для зручного зберігання та транспортування.
Дуже зручний і практичний у використанні. Комфортне сидіння забезпечує м’який підголівник, висоту якого можна регулювати відповідно до індивідуальних потреб. Лежачи на нашому шезлонгу, ви відчуєте, що лежите в повітрі.
У кожного шезлонга є підставка з місцем для напоїв. Підставка призначена для установки на раму і, безумовно, зробить відпочинок на шезлонгу більш комфортним.
Піднос для напоїв:
Підставка призначена для установки на раму і, безумовно, зробить відпочинок на шезлонгу більш комфортним.
М’який підголівник:
Комфортне сидіння забезпечує м’який підголівник, висоту якого можна регулювати відповідно до індивідуальних потреб.
Дашок:
- Матеріал: текстилен
- Діаметр труби до даху: 13
- Ширина: 45 см
- Довжина: 50 см
Специфікація:
- Матеріал каркаса: сталева труба
- Матеріал тканини: текстиль
- Товщина труби: 1,1
- Товщина матеріалу: 550 мм
- Діаметр труби: 22
- Регулюється до положення сидячи
- Максимальне навантаження: 120 кг
Розміри крісла:
- Спинка, висота × ширина: 75 × 51 см
- Сидіння, довжина × ширина: 52 × 51 см
- Висота від землі: 108 см
- Загальна довжина шезлонга в розкладеному вигляді: 173 см
Розміри у складеному стані:
- Висота: 92 см
- Ширина: 64 см
- Розміри підголівника, висота × ширина: 35 × 16 см
Інформація для подушки:
- Відбілювання: ні
- Барабанне сушіння: ні
- Прасування: ні
- Хімчистка: так
- Чохол можна прати: так
- Допустима вага користувача: 120 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Матеріал виготовлення | Сталь |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 75 см |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Текстилен |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 173 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 108 см |
| Комплектація | |
| Знімний козирок від сонця | Так |
| Підсклянник | 1 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
| Столик | Так |
- Ціна: 1 670 ₴









