
Садова гойдалка з накриттям від сонця вулична Bonro B-703 A сіра з салатовими подушками, навантаження до 200 кг
3 364 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 80000011
+380 (67) 673-49-91
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садова гойдалка Bonro B-703 A
Садові гойдалки Bonro — це пропозиція, яка втілює сміливе рішення в формі міцного дизайну, який неодмінно додасть вашому саду особливий характер. Він зроблений у відповідності з останніми тенденціями, орієнтуючись на естетику і високу якість матеріалів.

Основні переваги:
- Тверда сталева конструкція з порошковим покриттям.
- Може витримувати навантаження до 200 кг.
- Козирок з регулюванням кута нахилу.
- У комплекті дві подушки.
- Сучасний дизайн для саду, подвір’я або зони відпочинку.
Конструкція гойдалок Bonro заснована на товстих сталевих трубах, забарвлених порошковою фарбою. Дуже проста збірка рами забезпечить достатню стійкість при хитанні.
Специфікація:
- Колір рами і обшивки: графіт
- Колір подушок: зелений
- Козирок: регульований
- Подушки: 2 шт.
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Діаметр труб: 38 / 28 / 25 / 19 / 16 / 15 мм
- Гарантія: 12 місяців
Розміри стійки:
- Ширина: 170 см
- Глибина: 110 см
- Висота: 153 см
Пакування:
- Розміри коробки: 138 × 14 × 58 см
- Вага коробки: 19 кг

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Тип гойдалки | Гойдалка садова |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Оснащення | Подушки |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1700 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1530 мм |
| Вага | 19 кг |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 364 ₴









