
Гойдалка садова тримісна з сонцезахисним навісом Bonro Relax графіт / Гойдалка для саду та заміського будинку підвісна
3 313 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 80000009
+380 (67) 673-49-91
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гойдалка Bonro Relax 3-місна
Садова гойдалка Bonro Relax — це ідеальна пропозиція для всіх, хто бажає насолодитися відпочинком на свіжому повітрі, чи то в саду, на ділянці або відкритій терасі. Вона поєднує комфорт, практичність та міцну стійку конструкцію для приємного сімейного відпочинку.

Основні переваги:
- Легка збірка і розбирання при забезпеченні міцної, стійкої конструкції.
- Фарбування порошковим методом.
- Пластикові ніжки на кінцях ніг забезпечують стабільність всієї гойдалки і захищають поверхню від подряпин.
- Регульований дах, виготовлений з поліестеру, захищає від сонця.
- Комфортні сидіння підвішені на пружинах.
Розміри всієї гойдалки:
- Ширина: 180 см
- Висота: 165 см
- Глибина: 110 см
Сидіння:
- Ширина: 131 см
- Висота: 48 см
- Глибина: 48 см
- Регулювання козирка: так
Упаковка:
- Розміри: 14 × 58 × 138 см
- Вага: 18,5 кг
Товщина металу та діаметр труб:
- 38 × 1,1 мм
- 28 × 1,1 мм
- 25 × 1 мм
- 19 × 0,9 мм
- 16 × 0,8 мм
- 15 × 0,8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Тип гойдалки | Гойдалка садова |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Кількість місць | 3 |
| Оснащення | Тент |
| Особливості | Водонепроникність тенту |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Вага | 18.5 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1310 мм |
| Глибина сидіння | 480 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 313 ₴










