
Гойдалка садова чотиримісна з сонцезахисним навісом, підставкою для напоїв і матрацом коричнева Bonro Garden 230 см ширина
12 224 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 80000006
+380 (67) 673-49-91
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гойдалка Bonro Garden, 4-місна
Садова гойдалка Bonro Garden — чудовий варіант для всіх, хто мріє про комфортний відпочинок у саду, на подвір’ї або на терасі. Вона створена для затишних вечорів, сімейного відпочинку та повного розслаблення на свіжому повітрі.

Основні переваги:
- Зручна підставка для напоїв.
- М’який матрац.
- Подушки в комплекті для ще більшого комфорту.
- Можна сидіти, лежати чи навіть спати.
- Регульований сонцезахисний навіс.
- Дуже міцна конструкція зі сталевих труб.
Гойдалка оснащена зручною підставкою для напоїв та м’яким матрацом. У комплекті є подушки, які забезпечують ще більший комфорт під час сидіння або відпочинку лежачи. Завдяки продуманій конструкції на гойдалці можна не лише сидіти, а й комфортно лежати чи навіть спати.
Розміри гойдалки:
- Ширина: 235 см
- Висота: 170 см
- Довжина: 122 см
- Довжина сидіння: 194 см
- Глибина сидіння: 52 см
Характеристики:
- Дуже міцна конструкція зі сталевих труб
- Діаметр труб: 0,9 мм
- Максимальне навантаження на сидіння: до 260 кг
- Сидіння з поліестеру щільністю 160 г/м² з губкою товщиною 8 см
- Зручний матрац із м’яким наповненням
- Великі та витривалі пружини
- Регульований сонцезахисний навіс
- У комплекті інструкція з монтажу
Упаковка:
- Розміри упаковки: 197 × 56 × 27 см
- Вага: 44,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Тип гойдалки | Гойдалка садова |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | Текстиль |
| Опора | 4 ніжки |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 260 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Кількість місць | 4 |
| Оснащення | Тент, Матрац, Подушки, Підсклянники |
| Особливості | Водонепроникність тенту |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2350 мм |
| Глибина | 1220 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 44.4 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1940 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 224 ₴









