
Батут для дітей із внутрішньою сіткою на блискавці та драбиною 252 см Atleto чорний / Круглий батут для стрибків дитячий на вулицю
5 651 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400468
+380 (67) 673-49-91
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Батут дитячий 252 см з внутрішньою сіткою та драбинкою Atleto + в подарунок рукавиці та м'ячик
Батут Atleto виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечує довгий термін служби. Конструкція продумана таким чином, щоб максимально захистити користувача від травм. Батут відповідає стандартам безпеки, встановленим у ЄС, і стане чудовим вибором для активного відпочинку дітей.

Основні переваги:
- Внутрішня захисна сітка для підвищеної безпеки.
- Міцна та стійка конструкція відповідно до стандартів ЄС.
- 42 оцинковані пружини для відмінної амортизації.
- Драбинка для зручного підйому.
- Рукавиці в подарунок.
- Покращення фізичної форми та координації рухів.
Розміри батута:
- Висота захисної сітки: 160 см.
- Загальна висота: 210 см.
- Висота поверхні для стрибків: 50 см.
- Вага: 31,2 кг.
Розміри драбинки:
- Висота: 60 см.
- Ширина: 31 см.
Металеві пружини:
- Колір: золотистий.
- Кількість: 42 шт.
- Щільність: 24N.
- Товщина труби: Φ3,0.
- Розмір: 130 мм.
Захисна сітка:
- Кількість опор: 6 шт.
- Матеріал: ПЕ.
- Щільність: 90 г/м².
- Матеріал накладок: PE+EPE.
Труби:
- Товщина каркаса: 1,2 мм.
- Діаметр рами: Φ35.
Захисна накидка:
- Матеріал: ПВХ+ПЕ.
- Товщина: 12 мм.
- Щільність: 130 г/м².
Захисний мат:
- Щільність: 260 г/м².
- Матеріал: ПП.
Металеві ніжки:
- Кількість: 3 шт.
- Діаметр: Φ35.
- Товщина: 1,1 мм.
- Максимальне навантаження: 100 кг.
Рукавички:
- Кількість - 1 пара;
- Матеріал - бавовняна пряжа;
- Розмір - 22,5 × 12,5 см.
М'ячик:
- Призначення - для ванни, води, гри на батуті;
- Колір - різнокольоровий;
- Діаметр - 30 см;
- Матеріал - ПВХ.
Користь від занять:
- Покращення фізичного стану.
- Поліпшення кровообігу.
- Спалювання калорій.
- Поліпшення роботи легень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Батут |
| Конструкція | Кругла |
| Діаметр батута | 252 см |
| Висота рами батута | 50 см |
| Довжина | 252 см |
| Ширина | 252 см |
| Висота з сіткою | 210 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Вага | 31.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Довжина стрибкової поверхні | 211 см |
| Ширина стрибкової поверхні | 211 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 651 ₴







