
Барний стілець зі спинкою Bonro B-087 велюровий зелений з чорною основою / Крісло для барної стійки, кафе, будинку
1 349 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400427
Барний стілець зі спинкою Bonro B-087
Барний стілець Bonro B-087 — ідеальний вибір для оформлення інтер'єру в барі, ресторані, нічному клубі, на літній веранді або навіть для вашого домашнього бару. Він стане стильним і зручним доповненням до будь-якого закладу, забезпечуючи комфорт для гостей протягом всього часу їхнього перебування. Стриманий сірий колір стільця легко впишеться в різні інтер'єрні стилі, а чорні деталі підкреслять елегантність.
Особливості:
-
М'яке сидіння для максимального комфорту.
-
Зручна підтримка спинки для попереку.
-
Металева підніжка для зручності та зменшення навантаження на ноги.
-
Механізм плавного регулювання висоти для комфортного налаштування.
-
Гумова ніжка запобігає пошкодженню підлоги та перешкоджає ковзанню.

-
Категорія товару: Барний стілець
-
Матеріал: М'яка оббивка, метал
-
Максимальне навантаження: 100 кг
-
Механізм регулювання: Плавне регулювання висоти
Розміри:
- Висота виробу у нижньому положенні: 88 см;
- Висота виробу у верхньому положенні: 108 см;
- Ширина сидіння: 45 см;
- Глибина сидіння: 49,5 см;
- Висота сидіння в нижньому положенні: 60 см;
- Висота сидіння у верхньому положенні: 80 см;
- Висота спинки: 30,5 см;
- Ширина спинки: 40 см;
- Товщина сидіння та спинки: 5,5 см;
- Товщина труби: 5,8 см;
- Діаметр бази: 38 см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений |
| Колір оббивки | Зелений |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Зелений |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина табуретки | 495 мм |
| Діаметр | 380 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1080 мм |
| Вага | 7 кг |
| Висота спинки | 305 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | велюр |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
- Ціна: 1 349 ₴









