
Крісло офісне для роботи та навчання зручне ергономічне комп'ютерне сітчасте Bonro B-6200 зелене
1 232 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400129
Крісло офісне Bonro B-6200 зелене
Крісло офісне Bonro B-6200 — це поєднання функціональності, мобільності та комфорту без зайвої розкоші. Легка, але водночас міцна конструкція забезпечує надійність у щоденному використанні. Крісло оснащене гумовими колесами, які дозволяють легко переміщатися по різних типах підлогового покриття без пошкоджень і зайвого шуму.
Завдяки універсальному дизайну модель підходить для використання вдома, в офісі, навчальних закладах, майстернях, приватних та державних установах. Класичний зелений колір гармонійно впишеться як у робочий кабінет керівника, так і у навчальний або домашній простір.
- вентильована спинка для комфортного використання у будь-яку пору року;
- плавне регулювання висоти сидіння;
- міцна пластикова основа з каучуковими колесами;
- тихий і плавний рух по різних покриттях підлоги;
- ергономічна спинка з підтримкою спини від плечей до попереку;
- широкий підголівник для розвантаження шиї;
- підлокітники з округлими формами для комфортної підтримки рук;
- відсутність механізму гойдання для підтримки правильної постави.
Технічні характеристики:
- Бренд: Bonro
- Модель: B-6200
- Тип: офісне крісло на колесах
- Вентильована спинка: так
- Регулювання висоти: так
- Основа: пластикова основа з каучуковими колесами
- Механізм гойдання: ні
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Колір: зелений
- Країна виробник: Китай
- Гарантія: 12 місяців
Розміри:
- Висота крісла: 111–121 см
- Ширина сидіння: 46 см
- Глибина сидіння: 43 см
- Максимальна висота сидіння: 52 см
- Мінімальна висота сидіння: 42 см
- Висота спинки: 50 см
- Ширина спинки: 47 см
- Висота підлокітника: 30 см
- Довжина підлокітника: 40 см
- Ширина підлокітника: 40 см
- Відстань між колесами: 28 см
- Діаметр колеса: 50 мм
- Діаметр газліфту: 50 мм
Зверніть увагу! Розміри товару можуть мати незначні відхилення в межах 1–3 см залежно від партії постачання. Це зумовлено особливостями виробничого процесу та можливими варіаціями матеріалів. Такі відхилення є нормою і не впливають на якість, зручність чи функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Зелений |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 43 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 42 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот підлокітника під кутом (навколо своєї осі) | Ні |
| Регулювання поперекового валика | Ні |
| Механізм гойдання | Ні |
| Функція автоматичного блокування механізму хитання | Ні |
| Синхромеханізм | Ні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Можливість регулювання висоти підлокітників | Ні |
| Тип механізму | Газліфт |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Підставка для ніг | Ні |
| Подушка під голову | Ні |
| М'яка подушка спинки | Ні |
- Ціна: 1 232 ₴








