
Крісло для кухні на ніжках Bonro B-173 FULL KD сіре / Стілець для кухні, вітальні, будинку, кафе, бару, їдальні
668 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400162
Крісло для кухні на ніжках Bonro В-173 FULL KD і кожен сніданок буде чарівним
Зручне і практичне крісло для кухні на ніжках В-173 від бренду Bonro особливо подобається поціновувачам посиділок за столом. Приємна форма дозволяє з комфортом та насолодою розміститися у зручній позиції як для бесіди за чашкою чаю на літній веранді, так і за кухонним столом на смачний обід. Дана модель крісла яскраво пасує на кухні, у вітальні чи в модній кав'ярні, в закладі швидкого харчування та навіть в офісі, в кімнаті для ланчів.
В першу чергу виділяється сірий колір, що в поєднанні з відтінками дерева виглядає розкішно. Ніжки стільця надійно зафіксовані й мають поперечні підсилювачі, як для стійкості, так і міцності. Не зважаючи на суцільну конструкцію сидіння і спинки, виважений між ними кут оптимально розміщує сідниці та спину, щоб тіло розслабилось. Звісно, на такому стільці можна працювати, але значно приємніше просто відкинутись та відпочивати.
Раціонально купити крісло для кухні B-173 і з точки зору догляду за ним. Матеріал не вбирає бруд та рідини, а тому легко очищується вологою серветкою чи ганчіркою. Заокруглені кінцівки ніжок не дряпають підлогу, не залишають слідів. Пластик, що використаний для виготовлення крісла, має незначний рівень гнучкості та помірної еластичності, щоб краще адаптуватись під користувача. Процес посадки на крісло й подальше перебування в ньому приємне з перших секунд.
Зрозуміти допустиме навантаження на виріб та оцінити його параметри допоможуть наступні характеристики:
- Глибина: 52,5 см;
- Висота: 81 см;
- Висота спинки: 41 см;
- Ширина: 46 см;
- Висота сидіння: 44 см;
- Сидіння: пластик;
- Колір ніг: світле дерево;
- Максимальне навантаження 120 кг.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Розміри товару можуть мати незначні відхилення в межах 1-3 см залежно від партії постачання. Це зумовлено особливостями виробничого процесу, різними технологічними параметрами та можливими варіаціями у використаних матеріалах. Такі відхилення є нормою і не впливають на якість, зручність чи функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал основи | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 810 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 810 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 668 ₴









