
Крісло офісне на колесах Bonro B-532 чорне
1 129 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 40600014
Крісло Bonro B-532 виготовлене з високоякісної екошкіри. Гумові колеса не подряпають поверхню і полегшать переміщення крісла. Завдяки пневматичному приводу сидіння плавно регулюється по висоті. Одним з найважливіших переваг є міцний і довговічний каркас з металу.
Основні переваги :
- м'яке і зручне сидіння
- регульована висота
- стійке до пошкоджень
- ідеальні розмірні пропорції
Технічні дані:
Тип: офісне крісло
Виробник: Bonro
Гарантія на крісло: 12 місяців
Гарантія на хрестовину: 25 місяців
Максимальне навантаження : 120 кг
Матеріал сидіння: екошкіра
Висота крісла: 73 - 83 см.
Висота сидіння: 40-50 см
Ширина сидіння: 42 см
Глибина сидіння: 39 см
Висота спинки: 33 см
Ширина спинки: 42 см
Відстань між ніжками: 55 см
Зверніть увагу! Розміри товару можуть мати незначні відхилення в межах 1-3 см залежно від партії постачання. Це зумовлено особливостями виробничого процесу, різними технологічними параметрами та можливими варіаціями у використаних матеріалах. Такі відхилення є нормою і не впливають на якість, зручність чи функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Ні |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 42 см |
| Глибина крісла | 39 см |
| Висота з урахуванням спинки | 83 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 40 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Глибина сидіння | 39 см |
| Ширина спинки | 42 см |
| Висота спинки | 33 см |
- Ціна: 1 129 ₴







