
Підвісне крісло-гойдалка вуличне для тераси, на балкон Bonro 329 XL чорно-сіре / Крісло кокон садове
4 803 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46000013
Підвісне крісло-гойдалка кокон Bonro 329 XL чорно-сіре
Надзвичайно зручні, модні і сучасні підвісні крісла Bonro, їх сталева і стійка конструкція забезпечує безпеку, а корзина з гнучкого обплетення, а також велика, м'яка подушка забезпечує максимальний комфорт і зручність. Елегантний дизайн робить гойдалки ідеальними не тільки в саду, але і на терасі або балконі, ідеально вписуючись в розташування простору. Завдяки своїм перевагам, крісло швидко стане улюбленим місцем відпочинку для всіх членів сім'ї і гостей!

- Сталева і стійка конструкція забезпечує безпеку.
- Корзина з гнучкого обплетення створює комфортну посадку.
- Велика м'яка подушка забезпечує максимальний комфорт і зручність.
- Елегантний дизайн підходить для саду, тераси або балкона.
- Подушки стійкі до забруднень і прості в догляді.
- Наволочки із застібкою-блискавкою легко та зручно знімати.
У комплекті з кріслом йдуть подушки, які доповнюють це елегантне крісло. Матеріал подушок стійкий до забруднень, що полегшує їх обслуговування. Випадково пролиті напої, такі як вино або кава, не є проблемою. Наволочки забезпечені застібкою-блискавкою, яка дозволяє швидко і зручно знімати їх.
Основні характеристики:
- Тип крісла: крісло-кокон
- Кількість місць: одномісне
- Розміри кокона: 1150 × 740 × 1230 мм
- Висота стійки: 1930 мм
- Діаметр основи: 1050 мм
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Матеріал кокона: штучний ротанг
- Матеріал опори: метал
- Матеріал подушок: габардин / синтепух
- Гарантія: 12 міс.
- Крісло виготовляється зі штучного ротанга.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Тип гойдалки | Крісло підвісне |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | Штучний ротанг |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість місць | 1 |
| Оснащення | Подушки |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1150 мм |
| Глибина | 740 мм |
| Висота | 1950 мм |
- Ціна: 4 803 ₴










