
Садова гойдалка 3-х місна з регульованим козирком та сидінням із пружинами Bonro Relax Зелена
3 239 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 80000002
+380 (67) 673-49-91
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гойдалка садова Bonro Relax 3-місна
Садова гойдалка Bonro Relax — це ідеальна пропозиція для всіх, хто бажає насолодитися відпочинком на свіжому повітрі, чи то в саду, на ділянці або відкритій терасі.

Основні переваги:
- Легка збірка і розбирання.
- Міцна та стійка конструкція.
- Фарбування порошковим методом.
- Пластикові ніжки забезпечують стабільність і захищають поверхню від подряпин.
- Регульований дах з поліестеру захищає від сонця.
- Комфортні сидіння підвішені на пружинах.
Розміри всієї гойдалки:
- Ширина: 180 см
- Висота: 165 см
- Глибина: 100 см
Сидіння:
- Ширина: 133 см
- Висота: 51 см
- Глибина: 51 см
- Регулювання козирка: так
Упаковка:
- Розміри: 14 × 58 × 138 см
- Вага: 18,5 кг
Товщина металу та діаметр труб:
- 38 × 1,1 мм
- 28 × 1,1 мм
- 25 × 1 мм
- 19 × 0,9 мм
- 16 × 0,8 мм
- 15 × 0,8 мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал навісу | тканина |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Висота | 1650 мм |
| Вага | 19 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип гойдалки | 3-місний не розкладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 239 ₴











