
Зовнішня сітка для дитячого батута 252 см на 6 стійок / Захисна сітка на дитячий батут
923 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 20100800
+380 (67) 673-49-91
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сітка для батута 252 см
Сітка для батута діаметром 252 см призначена для забезпечення максимальної безпеки під час використання. Рекомендується своєчасно замінювати сітку у разі пошкоджень або зносу. Виріб легко встановлюється без використання інструментів та забезпечує надійний захист під час стрибків.

Основні переваги:
- Простий монтаж без інструментів.
- Стійкість до вологи, вітру та УФ-випромінювання.
- Міцний та зносостійкий матеріал.
- Зручний вхід на блискавці для повного закриття.
- Надійний захист під час використання батута.
Характеристики:
- Діаметр батута: 252 см.
- Висота сітки: 165 см.
- Відстань між стійками: 122 см.
- Тип сітки: зовнішня.
- Кількість стійок: 6 шт.
- Тип монтажу: тунель.
- Матеріал: PE Terylene.
- Застібка: блискавка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atleto |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Захисна сітка |
| Конструкція | Шестикутна |
| Діаметр батута | 252 см |
| Довжина | 252 см |
| Ширина | 252 см |
| Висота з сіткою | 165 см |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923 ₴






