
Стілець кухонний обідній Bonro B-016 чорний / Крісло зі спинкою для дому та кухні з еко-шкіри
947 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 42400004
Стілець кухонний обідній Bonro B-016 чорний
Домашня атмосфера на кухні перетвориться на королівське вітання, зала ресторану покращить свій імідж, а в очах клієнтів зросте рівень престижності закладу коли в ньому з'явиться стілець обідній Bonro B-016. Цей виріб здається елементарно простим, його чорний колір та дизайн стриманий і лаконічний, проте виглядає настільки розкішно, що неодмінно привертає увагу та викликає бажання сісти. Він чудово доповнює темний інтер'єр, гарно поєднується с класичними та сучасними стилями, металом і контрастно виділяється у світлому середовищі.
Обідній стілець Bonro B-016 зручний у використанні. На ньому м'яко сидіти, а спеціально виведений чіткий кут спинки дозволяє з комфортом вести бесіди за столом та здійснює підтримку поперекового відділу під час нахиляння людини до страви. У своїй основі має витривалу, пластикову конструкцію. Каркас, до якого приєднуються металеві ніжки, здатен витримувати великі навантаження. Це ж стосується і матеріалу накладки. Штучний матеріал виділяється своїм елегантним виглядом та стійкістю до зношування. Не даремно його використовують як матеріал для салону автомобіля, адже екошкіра наділена найважливішими властивостями. Вона не вразлива до вологості, є важко займистою, з легкістю витримує температурні перепади та механічний вплив і дуже приємна на дотик. Вишуканість стільця підкреслюється декоративним стебнуванням із ниток.

- Матеріал покриття: спинка пластик, сидіння - пластик з подушкою;
- Накладка це пластик з поролоном, обшитий екошкірою;
- Ніжки: метал;
- Максимальне навантаження: 120 кг.
- Висота виробу: 97 см;
- Ширина сидіння: 41 см;
- Глибина сидіння: 39 см;
- Висота спинки: 53 см;
- Ширина спинки: 35 см;
- Відстань ніжок: 40 см.
- Гарантія: 12 місяців;
- Країна виробник : Китай.
Процес догляду за стільцем не потребує особливих зусиль. Побутові забруднення чи харчові плями швидко видаляються мокрою ганчіркою. Через відсутність важкодоступних місць пил та бруд не будуть накопичуватись у кутку сидіння чи за ребром жорсткості. Більшість людей полюбляють пересувати, а не переставляти стільці, тому ніжки виконані зі металу. Стілець з низьким рівнем шуму ковзає по підлозі й зазвичай не залишає слідів чи подряпин на поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Bonro |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Каркас крісла | метал |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 430 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 970 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 947 ₴









