
Крісло на ніжках Bonro B-531 велюр рожеве / Стілець для кухні, вітальні, офісу, дому та роботи
943 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 47001245
Стильне крісло Bonro B-531
Стильне крісло Bonro B-531 ідеально підходить для організації робочого місця персоналу, а також може бути встановлене в будинку. Ніжки виготовлені зі світлого лакованого дерева, а опорна конструкція виконана зі сталі, пофарбованої в чорний колір. Усі елементи кріпляться за допомогою сталевих гвинтів. Сидіння та спинка виконані з поліпропілену, обшиті велюром, що забезпечує комфорт під час тривалого сидіння.
Особливості:
- Спинка виконана з міцного пластику.
- Зручне велике сидіння з велюровою оббивкою.
- Інструкція та інструменти для збірки входять у комплект.
- Легкість у збірці завдяки продуманій конструкції.
Технічні характеристики:
- Категорія товару: Крісло
- Матеріал: Поліпропілен, велюр
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Загальна висота: 73 см
- Висота сидіння: 45 см
- Глибина сидіння: 37 см
- Ширина сидіння: 48 см
- Висота спинки: 31,5 см
- Ширина спинки: 40 см
- Товщина сидіння: 5 см
- Діаметр ніжок: 28 мм
- Відстань між ніжками спереду: 40 см
- Відстань між ніжками збоку: 39,5 см

Зверніть увагу! Розміри товару можуть мати незначні відхилення в межах 1-3 см залежно від партії поставки. Це обумовлено особливостями виробничого процесу, різними технологічними параметрами та можливими варіаціями в використовуваних матеріалах. Такі відхилення є нормою і не впливають на якість, зручність чи функціональність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Рожевий |
| Колір оббивки | Рожевий |
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Рожевий |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 740 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 740 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 943 ₴





